Якісний склад педагогічних кадрів

Якісний склад педагогічних кадрів

Білоцерківського навчально-виховного об`єднання «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня»
І. Заслужені учителі України

№ з/п

Прізвище, ім`я, по батькові

Посада

1.

Смуток Борис Михайлович

Директор гімназії

2.

Потильчак Світлана Йосипівна

Заступник директора з навчально-методичної роботи, учитель історії

ІІ. Учителі-методисти

№ з/п

Прізвище, ім`я, по батькові

Посада

1.

Ліснічук Алла Станіславівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель географії

2.

Покотило Лариса Миколаївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель української мови та літератури

3.

Ювхименко Наталія Іванівна

Учитель української мови та літератури

4.

Громадська Тетяна Григорівна

Учитель української мови та літератури

5.

Зоріна Лариса Леонідівна

Учитель української мови та літератури

6.

Рой Валентина Володимирівна

Учитель української мови та літератури

7.

Радзівіл Галина Василівна

Учитель української мови та літератури

8.

Литинська Алла Сергіївна

Учитель української мови та літератури

9.

Іщенко Лідія Дмитрівна

Учитель зарубіжної літератури

10.

Клименко Юрій Михайлович

Учитель французької мови

11.

Заболотня Лариса Вікторівна

Учитель математики

12.

Кизима Марина Вікторівна

Учитель математики

13.

Кондратьєва Валентина Петрівна

Учитель математики

14.

Назаренко Галина Василівна

Учитель математики

15.

Єгорова Галина Степанівна

Учитель фізики та астрономії

16.

Москаленко Василь Анатолійович

Учитель географії, природознавства та економіки

17.

Коваленко Раїса Анатоліївна

Учитель історії та правознавства

18.

Лук`янець Геннадій Петрович

Учитель історії та правознавства

19.

Ошийко Валентина Іванівна

Учитель історії та правознавства

20.

Дейнега Володимир Васильович

Учитель трудового навчання

21.

Мікніс Алла Семенівна

Учитель обслуговуючої праці

22.

Андрієвська Світлана Володимирівна

Учитель початкового навчання

23.

Пустова Людмила Вікторівна

Учитель початкового навчання

24.

Дмитраш Олена Вікторівна

Учитель початкового навчання

25.

Бойко Алла Василівна

Учитель початкового навчання

26.

Ронська Тетяна Іванівна

Учитель початкового навчання

27.

Павловська Тетяна Ксенофонтівна

Вихователь групи продовженого дня

28.

Омельченко Наталія Володимирівна

Учитель зарубіжної літератури, вихователь ГПД

29.

Хмельницька Ірина Валентинівна

Учитель французької та англійської мов

ІІІ. Старші вчителі

№ з/п

Прізвище, м.`я, по батькові

Посада

1.

Полякова Олена Вікторівна

Учитель української мови та літератури

2.

Рокоча Олена Дмитрівна

Учитель історії, основ здоров’я

3.

Сидоренко Тетяна Григорівна

Учитель англійської мови

4.

Фіголь Ірина Володимирівна

Учитель англійської мови

5.

Поштаренко Людмила Іванівна

Учитель математики

6.

Шабельна Інна Григорівна

Учитель інформатики

7.

Білан Валентина Михайлівна

Учитель хімії

8.

Стрельчук Тетяна Михайлівна

Учитель хімії

9.

Невінчана Наталія Олександрівна

Учитель історії та правознавства

10.

Крічковська Анжела Олександрівна

Учитель музичного мистецтва

11.

Бурима Наталія Федорівна

Учитель фізичної культури

12.

Терещук Дмитро Васильович

Учитель фізичної культури

13.

Нагребецька Олена Володимирівна

Учитель початкового навчання

14.

Блоцька Ірина Миколаївна

Учитель початкового навчання

15.

Федоренко Оксана Миколаївна

Учитель початкового навчання

IV. Спеціалісти вищої категорії  

№ пп

Прізвище, ім`я, по батькові

Посада

1.

Мазун Юлія Михайлівна

Заступник директора з НВР, учитель природознавства

2.

Кононенко Ольга Володимирівна

Учитель біології

3.

Бухрашвілі Олена Михайлівна

Учитель англійської мови

4.

Бодрова Ірина Володимирівна

Учитель англійської мови

5.

Гладка Неллі Володимирівна

Учитель англійської та німецької мов

6.

Нікерова Надія Олексіївна

Учитель фізики та інформатики.

8.

Савіцька Тетяна Юріївна

Учитель фізичної культури

10.

Очеретяна Зіна Іванівна

Учитель початкового навчання

11.

Федоренко Оксана Миколаївна

Учитель початкового навчання

12.

Вакарчук Максим Миколайович

Учитель фізичної культури

13.

Дубова Оксана Валеріївна

Учитель початкового навчання

14.

Костенко Олена Григорівна

Учитель початкового навчання

V. Спеціалісти першої категорії  

№ пп

Прізвище, ім`я, по батькові

Посада

1.

Бодрик Вікторія Вікторівна

Учитель англійської мови

2.

Троцька Оксана Миколаївна

Учитель зарубіжної літератури

3.

Скоробогата Олександра Миколаївна

Учитель англійської мови

4.

Ковальський Віталій Леонідович

Учитель біології та географії

5.

Кравчук Людмила Іванівна

Учитель біології та географії

6.

Москаленко Олена Володимирівна

Вихователь ГПД

7.

Бондар Анатолій Володимирович

Керівник краєзнавчого гуртка

8.

Вітюк Світлана Петрівна

Учитель української мови та літератури

VІ. Спеціалісти другої категорії  

№ пп

Прізвище, ім`я, по батькові

Посада

1.

Кондратюк Оксана Анатоліївна

Учитель української мови та літератури

2.

Клименко Катерина Сергіївна

Учитель англійської мови

3.

Петренко Наталія Михайлівна

Учитель німецької мови

4.

Дмітрієва ірина Олександрівна

Учитель початкового навчання

5.

Покотило Наталія Валеріївна

Учитель початкового навчання

6.

Балясникова Катерина Андріївна

Практичний психолог

  VІІ. Спеціалісти

№ пп

Прізвище, ім`я, по батькові

Посада

1.

Катренко Вікторія Олександрівна

Учитель англійської та німецької мов

2.

Лавриненко Олександра Вікторівна

Учитель англійської мови

3.

Москаленко Вікторія Василівна

Учитель англійської мови

4.

Ландар Ольга Миколаївна

Учитель інформатики

5.

Пінчукова Ірина Олегівна

Учитель образотворчого мистецтва

6.

Дейнега Олександр Володимирович

Учитель трудового навчання

7.

Семида Вікторія Василівна

Вихователь групи продовженого дня

8.

Запорізька Ірина Сергіївна

Педагог-організатор

9.

Шевчук Наталія Анатоліївна

Учитель англійської мови

10.

Денисюк Оксана Миколаївна

Соціальний педагог

11.

Говорун Ольга Володимирівна

Учитель початкового навчання

12.

Єрмакова Ольга Олександрівна

Учитель початкового навчання

13.

Букач Вікторія Дмитрівна

Учитель фізики

VІІІ. Провідні спеціалісти

№ пп

Прізвище, ім`я, по батькові

Посада

1.

Карпій Клавдія Григорівна

Завідуюча бібліотечно-інформаційним центром