Навчальний процес


Розклад гуртків

Інформація про гуртки
Понеділок
Час Назва Керівник Кабінет Клас
15:10-16:10 Вокальний ансамбль «Барви» Крічковська Анжела Олександрівна Кабінет музики 112
16.00-18.00 Театр танцю Булах Наталія Анатоліївна Мала спортивна зала
18.00-20.00 Театральна студія Яковенко Тетяна Степанівна Актова зала
15.10-15.55 Краєзнавчий гурток Бондар Анатолій Володимирович Кабінет 312, музей
13.10-16.30 Секція плавання Чернишенко Світлана Олександрівна, Задорожна Анна Володимирівна Басейн
15.10-16.30 Секція волейболу Корчагіна Тетяна Леонтіївна Спортивний зал 2 класи
15.20-16.20 Футбольний клуб Вакарчук Максим Миколайович Футбольне поле Спортивний зал
16.30-19.30 Клуб «Дайтан» - карате Гурський Руслан Сергійович Спортивний зал
15.10-16.10 Франкомовний театр Хмельницька Ірина Кабінет 225
Вівторок
Час Назва Керівник Кабінет Клас
16.00-19.00 Театр танцю Булах Наталія Анатоліївна Мала спортивна зала
13.10-16.10 Духовий оркестр Жуковський Станіслав Феліксович Оркестрова студія
15.10-17.10 Ансамбль барабанщиць Вітенко Олександр Петрович Оркестрова студія
15.10-16.35 Краєзнавчий гурток Бондар Анатолій Володимирович Кабінет 312, музей
15.10-16.10 Гурток «Юні екологи» Ковальський Віталій Леонідович Кабінет 113
15.10-16.10 Гурток «Фінансова грамотність» Москаленко Василь Анатолійович Кабінет 217
15.10-16.10 Гурток «Основи геології з елементами мінералогії» Москаленко Василь Анатолійович Кабінет 217
13.10-16.30 Секція плавання Чернишенко Світлана Олександрівна, Задорожна Анна Володимирівна Басейн
15.30-18.30 Секція баскетболу Гнатюк Денис Вікторович Спортивний зал 1-4, 5-7, 8-9
15:10-16:35 Гурток м’якої іграшки«Дивоцвіт» Мікніс Алла Семенівна Кабінет обслуговуючої праці
15.10-16.10 Франкомовний театр Хмельницька Ірина Кабінет 225
13.10-19.30 Театральна студія Яковенко Тетяна Степанівна Актова зала
15:10-16:10 Гурток «Юні валеологи» Рокоча Олена Дмитрівна Кабінет 218
15:10-17:10 Гурток журналістики Цуканова Марина Миколаївна Бібліотека
Середа
Час Назва Керівник Кабінет Клас
16.20-19.00 Театр танцю Булах Наталія Анатоліївна Мала спортивна зала
15.10-16.30 Секція волейболу Корчагіна Тетяна Леонтіївна Спортивний зал 2 класи
18.00-20.00 Театральна студія Яковенко Тетяна Степанівна Актова зала
15.20-17.20 Ансамбль гітаристів Нечипоренко Валентин Іванович Актова зала
15.10-17.10 Арт-студія Пінчукова Ірина Олегівна Кабінет 305
15.10-16.35 Краєзнавчий гурток Бондар Анатолій Володимирович Кабінет 312, музей
13.30-19.00 Студія образотворчого мистецтва Яросевич Олена Миколаївна Кабінет 105
13.10-16.30 Секція плавання Чернишенко Світлана Олександрівна, Задорожна Анна Володимирівна Басейн
15.10-16.10 Секція волейболу Савіцька Тетяна Юріївна Мала спортивна зала 7 класи
16.30-18.30 Клуб «Дайтан» - карате Гурський Руслан Сергійович Спортивний зал
15:10-16:10 Вокальний ансамбль «Барви» Крічковська Анжела Олександрівна Кабінет музики
15:10-16:10 Гурток «Юні валеологи» Рокоча Олена Дмитрівна Кабінет 218
14.15-16.15 Ляльковий театр Громадська Катерина Євгенівна Актова зала, каб.301
15:10-16:10 Гурток юних істориків Ошийко Валентина Іванівна Кабінет 316
Четвер
Час Назва Керівник Кабінет Клас
15.00-17.00 Театр танцю Булах Наталія Анатоліївна Мала спортивна зала
13.10-16.10 Духовий оркестр Жуковський Станіслав Феліксович Оркестрова студія
15.15-17.15 Ансамбль барабанщиць Вітенко Олександр Петрович Оркестрова студія
15.15-16.35 Краєзнавчий гурток Бондар Анатолій Володимирович Кабінет 312, музей
15.15-16.15 Гурток «Юні екологи» Ковальський Віталій Леонідович Кабінет 113
15.15-16.15 Гурток «Фінансова грамотність» Москаленко Василь Анатолійович Кабінет 217
15.15-16.15 Гурток «Основи геології з елементами мінералогії» Москаленко Василь Анатолійович Кабінет 217
14.15-16.15 Ляльковий театр Громадська Катерина Євгенівна Актова зала, каб.301
16.30-18.30 Секція баскетболу Гнатюк Денис Вікторович Спортивний зал 1-4, 5-7, 8-9
13.10-19.30 Театральна студія Яковенко Тетяна Степанівна Актова зала
15:15-16:15 Гурток «Закон» Лук'янець Геннадій Петрович Кабінет 312
15:20-16:20 Секція баскетболу Терещук Дмитро Васильович Спортивний зал для учнів 7-11 класів
13.10-16.30 Секція плавання Чернишенко Світлана Олександрівна, Задорожна Анна Володимирівна Басейн
15:10-17:10 Гурток журналістики Смуток Борис Михайлович Бібліотека
П'ятниця
Час Назва Керівник Кабінет Клас
15.00-17.00 Театр танцю Булах Наталія Анатоліївна Мала спортивна зала
13.30-19.00 Студія образотворчого мистецтва Яросевич Олена Миколаївна Кабінет 105
13.10-16.30 Секція плавання Чернишенко Світлана Олександрівна, Задорожна Анна Володимирівна Басейн
15.10-16.30 Секція волейболу Савіцька Тетяна Юріївна Мала спортивна зала 7 класи
16.30-19.30 Клуб «Дайтан» - карате Гурський Руслан Сергійович Спортивний зал
15.10-17.10 Гурток рукоділля Стрельчук Тетяна Михайлівна Кабінет обслуговуючої праці
15:10-16:10 Гурток юних істориків Ошийко Валентина Іванівна Кабінет 316
Субота
Час Назва Керівник Кабінет Клас
10.00-16.00 Студія образотворчого мистецтва Яросевич Олена Миколаївна Кабінет 105
10.00- 13.00 Секція баскетболу Гнатюк Денис Вікторович Спортивний зал для учнів1-4, 5-9